Peatöövõtt | Ehituse projektijuhtimine | Rekonstrueerimine

Firmast

Tesron Ehitus OÜ on 2010. aastal asutatud ehitusettevõte, mis oma põhitegevusega alustas 2011 aastal. Aastal 2018 viime läbi brändi muutuse, mille käigus muutus ettevõtte ärinimi.  Meie tegevusaladeks on tänaseks päevaks kujunenud ehituse peatöövõtt ja ehituse projektijuhimine. Tesron Ehitus OÜ meeskonda kuuluvad kvalifitseeritud ja ehitusalase kogemusega projektijuhid. Valdavalt on projektijuhtide kogemused 10 aastat ehituses.

 

Tesron Ehitus OÜ eesmärgid

1. Eesmärk on kasvatada ettevõtte käivet 2 miljonit EUR aastas. Selle eesmärgi täitmiseks palkame juurde Insenertehnilist personali, täiendame kontori töötajate arvu eelarvestajate näol. Osaleme eesmärgi saavutamiseks riigihangetel ja ehituse peatöövõtu hangetel. 

2. Ehitusteenust pakkudes lähtume kvaliteedinõuetest. 2017. aastal juurutasime rahvusvahelistel standarditel põhineva ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi, mille on sertifitseerinud Bureau Veritas Eesti audiitorid.

3. Eesmärk on pakkuda tulevase Kliendile läbimõeldut, ajagraafikus ja eelarves püsivat ehitusteenust. ITP ja eelarvestajad käivad läbi täiemahulise Microsoft Project ajagraafikute koostamise süvaõppe lisaks varasematele kogemustele. Eelarvestusprotess on väga detailne ja mahukas , sellega elimineerime võimalikke lahkhelisid tulevase ehitustöö käigus, mis on otseselt seotud ajagrafiku täitmisega. Ajagraafikus püsimine on TÄHTIS ettevõttele kui ka Kliendile, et saavutada eesmärke.

 

Kokkuvõte

Tesron Ehitus OÜ on edule suunatud ehitusettevõte. Viime täide endale pandud eesmärgid, samal ajal viies täide Kliendi eesmärgid kvaliteetse, sujuva ja tähtaegse ehituseprotsessi läbiviimisel.

 

 

Doit | kodulehe disain ja sisuhaldustarkvara, reklaam, 3D, fotograafia